İletişim Form

Adı Soyadı   Mesaj (Max:750 Karekter)

 
Email  
 

Sinek Kaydı Facebook

Sinek Kaydı Twitter

Derby Sinek İletişim

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Yolları

03.07.2012

Ayrılık sonrasında eski kız arkadaşı geri kazanmak sanılanın aksine oldukça zor bir süreçtir. Hele bir de ayrılık, acı ve dostane olmayan bir tarzda yaşandıysa…

 

Ayrılık sonrasında eski kız arkadaşı geri kazanmak sanılanın aksine oldukça zor bir süreçtir. Hele bir de ayrılık, acı ve dostane olmayan bir tarzda yaşandıysa… Ayrılık sonrası çoğu erkek, işleri daha da kötüye götürmekten başka bir faydası olmayan somurtan tavrı benimser. Oysaki eğer eski kız arkadaşı geri döndürmek istiyorsanız somurtmak yerine, bu durumu uğrunda savaşmaya değer bir konu olarak alıp, eski kız arkadaşı geri kazanmanın yollarını denemelisiniz. Bu hedefe ulaşmak için ise aranızda halen kullanılabilir iletişim kanalları kaldığından emin olmalısınız.
En başta düşünmeniz gereken ayrılığı gerektiren mesajlarını kız arkadaşınızın nasıl hissettiği ve ayrılığı hazırlayan nedenlerin ne olduğudur. Eğer şu anda bulunduğunuz durumu ve ilişkinizi ciddi bir şekilde analiz etmeyi başarırsanız eski sevgiliyi geri kazanmak için doğru yoldasınız demektir. Onun hayatına giren başka biri olup olmadığını, sizinle yeniden romantik bir ilişkiye başlamak için istekli olup olmadığını da tartmalısınız.
Eğer tarafınızca yapılmış ve ayrılığa sebep olmuş hataları belirleyebilir ve kabul ederseniz, hatalarınızı telafi etmenin yollarını bulabilirsiniz. Hatasını kabul etmek çoğu kişinin yapabileceği bir erdem değildir. Bu toparlama döneminde kız arkadaşınızın güvenini kazanmak için onun duygu ve düşüncelerine de önem vermelisiniz.
Başka kişilerle flört edip kıskandırma taktiği uygulayan pek çok erkek de vardır. Kadın psikolojisine bağlı olarak bu metodun işe yaradığı pek çok ilişki olmuştur. Bu tür durumlarda kız arkadaşınıza cesaretli bir açıklama yapmanız gerekeceğini asla unutmamalısınız.
Onunla görüştükten sonra, arkadaşça bir kahve içmek isteyip istemediğini sorabilirsiniz. Kabul ederse, bu küçük randevunuzda onunla havadan sudan konulardan konuşun ve tutkunuzu asla belli etmeyin. Bırakın sizi o merak etsin, yeni bir ilişkiniz olup olmadığını o bulmaya çalışsın. Sorularını yanıtsız bıraktığınız taktirde bu onu daha da merak içinde ve kıskanç bir ruh haline bürünmesine neden olacaktır ve size yakınlaşmasını sağlayacaktır.
Bu noktaya getirdiğiniz kız arkadaşınıza asla size eski sevgilinizin geri dönmesini istediğinizi söylemeyin. Ustalıkla onun hayatınızda olduğu anları özlediğinizi ima edin. Bu sizin ona verdiğiniz önem ve özeni anlamasını sağlayacaktır. Ve en nihayetinde bu dostane tavrınızla eski kız arkadaşınızı geri kazandınız sayılır… Şimdi onu tekrar kaybetmemek için kurguladığınız bu düzeni sürdürmeye, daha önceden yaptığınız hataları tekrar etmemeye özen göstermelisiniz…